Kursy a dílny

Na tento rok 2021/22 chystám rozličné pohybové i hlasové dílny i pravidelné lekce. Sledujte v aktuálních akcích.

Pro rodiče s dětmi

Terezie Palková - Mama Tereza

Odpolední dílnička „Muzicírování rodičů s dětmi“, pro ty, co chtějí kreativně strávit svůj společný čas s dětmi, a společně si zazpívat a zahrát.

Dílna je zaměřena na pohybové a hudební aktivity, a vzájemný kontakt. Budeme hrát společně hry rozvíjející rytmické cítění, soustředění, pohotovost, improvizaci, hudební cítění, hlasový rozsah, a jiné.

Každou z těchto dílen mohu uspořádat i u vás, v příhodném prostoru. Stačí, když mi napíšete a vše společně domluvíme.:)

Pro dospělé

Silný hlas ve svobodném těle

Hlasově- pohybová dílna (celodenní).

Svobodný hlasový projev přímo souvisí s naším fyzickým tělem, s jeho plným vnímáním, schopností uvolnit se, a přijmout se v dané situaci.

Na této intenzivní dílně svobodného projevu se budeme soustředit především na uvolnění našeho fyzického těla, hlasu a mysli. Těmi nejlepšími nástroji nám budou : vědomý pohyb, dech a hravá hlasová cvičení. Budeme se často vracet do klidu, k sobě samým a vědomě relaxovat.

Pomocí tance budeme probouzet naši spontaneitu, budeme se učit nehodnotit (se) a nekontrolovat (se), protože tyto dvě naučené vlastnosti jsou často tou největší brzdou ke svobodnému projevu.

Ladění

Čas který máme sami pro sebe je velkou vzácností. Intenzita okolního světa, který nás stále atakuje nejrůznějšími zvuky, zprávami a povinnostmi nás často tak zahltí, že už nejsme schopni se uvolnit do prostého bytí TADY A TEĎ. Výsledkem toho je, že jsme ROZLADĚNI.

Cílem této zážitkové dílny je zklidnit se

Součástí programu bude vyladění, zklidnění a hluboká relaxace, dechová cvičení, divoký uvolňující tanec, následné protažení, vedená meditace, společné „znění“ , které vznikne spontánně a přirozeně. Naučíme se jednu společnou píseň a užijete si zvukovo -hudební lázeň, kterou pro vás na místě vytvořím. Namalujete si svůj osobní podpůrný obrázek. Budeme si užívat energie kolektivního pole a zkoumat naše osobní hranice. A budeme se ladit na vyšší frekvence pomocí hudby a jemných zvukových vln.

V přípdadě zájmu o některou z dílen, či dotazů mne prosím kontaktujte na: tiresius@seznam.cz, nebo na tel.: 724729366

Comments are closed.