O Terez

Terez je písničkářka, herečka, klaunka, textařka, tanečnice a maminka Ranji a Berty. Hraje na klavír, akordeon a ukulele a skládá vlastní písničky, které potěší a pobaví jak dospělé obecenstvo, tak děti.

Hudbě a tanci se věnuje od útlého dětství, vystudovala pražskou konzervatoř obor klavír, a poté na JAMU v Brně herectví.

Její síla tkví v autorské tvorbě, kde ve svých písničkách a představeních uplatňuje všechny své dovednosti: herectví, zpěv, hru na klavír, akordeon, ukulele, psaní scénářů a textů, pohybovou vybavenost a schopnost improvizace.

Jako herečka působila v divadle: V 7 a půl, Husa na provázku, Západočeské divadlo v Chebu.

Jako písničkářka vydala dvě CD: 2009 – Pif haf mňau, 2011: Moje první tango. Vystupuje v hudebních klubech po celé republice a účastnila se mnoha festivalů: Blues alive, Chotěmice, Chebské dvorky, Zahrada, Open air v Trutnově a dalších…

V letech 2008 – 2019 – hrála v nemocnicích pod sdružením „Zdravotní klaun“.

Od r. 2019 pracuje s „Loutkama v nemocnici“.

Nyní se věnuje převážně dětem a tvorbě pro děti.

V lednu 2020 měl premiéru v Klubu Jazz Dock v Praze její autorský „Pohádkový kabaret“ se kterým nyní cestuje po Čechách.

V březnu 2020 v době karantény vznikl s dcerami Ranjou(9) a Bertičkou (4) seriál „Slož si svou písničku“, jehož realizaci v červnu podpořil Magistrát hl. města Prahy.

Nyní také natáčí nové hudební album pro děti: „Čury mury frk“ . Křest alba i s vystoupením a zajímavými hosty proběhne 28.11. 2020 v Klubu Jazz Dock v Praze.

V Prostoru 8 na Vinohradech pak můžete navštívit některý z Tereziných workshopů, nebo kursů.

Chcete vědět více?

Comments are closed.