písnička na přání

Písnička pro vás, nebo vaše dítě, partnera, rodiče – „šitá na míru“.

Jak by to probíhalo?

  1. Máte svůj vlastní text, který chcete zhudebnit (ode mne)a píseň sám(a) nazpívat a nahrát (u mne) Pošlete mi svůj text, domluvíme se na detailech, na termínu a já text zhudebním. Pošlu vám cvičnou nahrávku – vy se písničku naučíte a pak ji u mne nahrajeme. Následně vám pošlu nahranou píseň ve formátu waw a mp3.
  2. Máte svůj vlastní text, který chcete zhudebnit (ode mne) a nazpívat a nahrát (ode mne). Pošlete mi svůj text, domluvíme se na detailech, na termínu a já text zhudebním a písničku nahraji a pošlu vám ji ve formátu waw a mp3.
  3. Nemáte svůj text a chcete, abych vám ho napsala a zhudebnila já. Domluvíme se na konzultaci, kde mi popíšete pro koho je píseň určena, a popíšete mi jaký ten člověk je a v jakém duchu by se píseň měla nést – co písní svému blízkému chcete sdělit. Já napíšu text, který vám pošlu ke schválení. Když se vám bude líbit, zhudebním ho a písničku vám pošlu ve formátu waw a mp3.

K písni si můžete vybrat jako doprovodný nástroj – klavír, akordeon, nebo ukulele.

Cena 1. – (vlastní text, sami nazpíváte) – 1900,- tedy cena za zhudebnění – 1000,- kč a za nahrání: 1 nahrávací hodina – 600 kč. (záleží na vaší připravenosti, ale hodina by měla stačit.:)), cena za zpracování: 300,- kč

Cena 2. – (vlastní text, já nazpívám) – 1900,- zhudebnění: 1000,-kč, nazpívání: 600,- , zpracování: 300,-

Cena 3. – (můj text, já nazpívám) – 2900,- text: 1000,-kč, zhudebnění: 1000,- kč, nazpívání: 600,- kč, zpracování: 300,- kč

Nezávazná objednávka

Comments are closed.