lekce pro rodiče s dětmi

Tenhle nápad vznikl nedávno. Jak moje děti rostou, uvědomila jsem si, jak důležitá je pro ně naše společná tvorba a interakce. A protože mě nebaví stále dokola si hrát s plyšákama, ale baví mě tancovat, zpívat, hrát, vymýšlet nové písničky a natáčet videa, začínám čím dál víc do své „práce“ a radostí zapojovat holky.

Taky se často setkávám s tím, že mi lidé říkají. Já jsem chtěl vždycky hrát na …(doplňte si sami). Ale není čas…a to už nepůjde…Mezitím se jejich dítě se třeba začne učit na klavír, ale oni tomu vůbec nerozumí. Nevědí jak poradit a nechávají to plně na paní profesorce.

A tak mě napadlo nabídnout vám možnost společné lekce (klavír, akordeon, ukulele, zobcová flétna). Můžete si s dítětem vybrat buď stejný nástroj, nebo každý jiný. Každému pak budu věnovat individuální čas (kdy ideálně je i ten druhý přítomen) a část hodiny zkusíme hrát, nebo i zpívat společně. Vznikne tak společná motivace a přirozeně i čas. Navzájem se můžete podporovat a vymýšlet, kterou písničku byste si chtěli zahrát. A třeba si časem složíte i vlastní.:)

Tady předpokládám, že bych za vámi dojížděla. Cena lekce i s cestou: 800 – 1000 kč (závisí na vzdálenosti)

Pokud máte jakékoliv dotazy k tomuto tématu, případně zájem o lekce, neváhejte mě kontaktovat na: tiresius@seznam.cz, nebo tel.:724729366

Nezávazná objednávka

Comments are closed.